Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij
informacje o firmie

Firma Profi-Tools oferuje narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych oraz aluminium. Naszymi dostawcami są renomowani producenci narzędzi z Danii, Włoch, Niemiec i Szwajcarii.

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę narzędzi : wiertła HM/HSS, frezy trzpieniowe HM/HSS, głowice trzpieniowe oraz nasadzane, proste, spiralne i profilowe, uchwyty oraz akcesoria do mocowania narzędzi w CNC, noże i płytki wymienne, piły tarczowe.

Poza standardowymi pozycjami asortymentowymi jesteśmy w stanie dostarczyć narzędzia o nietypowych rozmiarach, zgodnie ze specyfikacją klienta.

Dodatkowo świadczymy także usługi ostrzenia narzędzi (wierteł, frezów, pił, noży).

Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym, jaki i cenowym.

Zapraszamy do współpracy.

Profitools © 2011