Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij
reklamacje i zwroty

ODSTĄPIENIE OD UMOWY.ZWROTY.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.  Zwracany towar musi zostać przesłany do sprzedawcy i nie może nosić śladów używania lub montowania, musi być kompletny czyli zawierać także wszelkie załączone dokumenty i instrukcje. W przypadku zwrotu towaru będącego elementem promocji łączonej - zwrotowi podlega całość asortymentu z danego pakietu promocyjnego lub zostanie wystawiony dokument sprzedaży na pozostałą część zakupionego (niezwracanego) towaru uwzględniający warunki sprzedaży tego towaru na zasadach poza promocją.

W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak, niż w terminie czternastu dni.

PROFI-TOOLS nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

REKLAMACJA.GWARANCJA.

PROFI-TOOLS  odpowiada za niezgodność towaru z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu. Kupujący traci prawo do reklamacji, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy.
Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.
Klient powinien odesłać towar wraz z opisem reklamacji na adres :

PROFI-TOOLS ROBERT MIODUCHOWSKI
Ul.Makolągwy 20
02-811 Warszawa

Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni. W tym czasie klient zostanie poinformowany o decyzji i dalszym postępowaniu.
Gwarancją są objęte te oferty, w których treści sprzedawca wyraźnie zaznaczył iż dana oferta jest objętą gwarancją, co nie ma wpływu (nie ogranicza) na pozostałe prawa każdego klienta.

Profitools © 2011